[75] wymiana zaróweczek

L

Lukasik

Guest
Witam
Moze mi ktos opisac w przystepny sposób jak wymienic zaróweczki diody w włącznikach swiateł w nawiewie i guziakach od szyb elektrycznych i szyber bo czesc mi niepali i chciałbym je sobie powymieniac ale nieweij jak
 

Załączniki

  • img0337t.jpg
    img0337t.jpg
    114.1 KB · Wyświetleń: 220
z tego co sie orientuje to przełączniki od szyb el. wystarczy poważyć lekko i wychodzą całe. tak samo z szyberdachem. a reszty zbytnio się nieorientuje ale lepiej napisz jak wrażenia z jazdy 75 skro pytasz o takie sprawy to zakładam że kupiłeś ta o której wcześniej pisałeś i jak fajnie chodzi???? zadowolony jesteś?

[ Dodano: 2006-04-24, 22:13 ]
ps jakbys potrezebował to mam nawet takie przełączniki z Giulietty z tego co mi sie wydaje to sa identyczne jak w 75.
 
Hmm jeszcze niekupiłem ale data zakupu jest juz ustalona jest to 5 maj tego roju a wrazenia z jazdy sa zeje...biste z dnia nadzień jestem pewein ze dobrze robi i coraz bardziej sie w niej zakochuja
 
To jak tylko kupisz to odrazu wżuć pare fotek do albumu.
 

Załączniki

  • SAM_1457 [800x600].JPG
    SAM_1457 [800x600].JPG
    136.6 KB · Wyświetleń: 25
ponawiam temat wi ktos jakie zarówczeki do przycicków swiateł sa potrzebne i jak je rozebrac zeby wymienic fotki zapodam jutro


o te mi chodzi
 
no i to bardzo dobre posuniecie,ten zakup 75,miałem takie 2 i byłem z nich zadowolony,zaróweczki wymienic to nie problem, musisz sie dostac tam od tyłu,bodaj ze,trzeba zdjac panel czołowy ta duza obudowe,dalej juz jak leci,tam niema co sie złamac ani pęknąć tak ze spokojnie dasz rade
 
Wystarczy wyjąć same przyciski bez zdejmowania obudowy
 
Amortyzatory
Powrót
Góra