D
dav13
Guest
Pytanie jak w temacie czy skrzynia z 1.8 turbo będzie pasowac do 3.0V6? Jakie są różnice, mocowania, przełożenia itp. Oprócz tego zawieszenie, skrzynia, wał napędowy. Najogólniej całe zawieszenie z przeniesieniem napędu czy spasuje od 1.8T do V6?