[33] Pytanie o zestawy naprawcze ! (pilne)

  • Autor wątku Autor wątku Shadow_Lord
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
S

Shadow_Lord

Guest
Witam interesują mnie 2 rzeczy

1- czy istnieje jakiś zestaw naprawczy wspomagania? (gumy spadły i piach mi sie tam nabija)
2- czy uszczelniacze na wal w P4 można gdzies kupić bo mam wycieki (jak narazie lekkie) i moze ktos zna jakies ceny nawet w przyblizeniu ?

Dzieki za uwage pozdrawiam <haha>
 
Amortyzatory
Powrót
Góra