RogerIZ28
Nowy
- Rejestracja
- Paź 31, 2008
- Postów
- 715
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie
- Auto
- Była piękna 156 1.8TS 2000r LPI
niestety w wyszukiwarce nie znalazłem żadnych informacji, ani w instrukcji obsługi (dla jakichkolwiek 17") więc bardzo proszę o informacje
pzdr
pzdr
