[166] wyjście i wejście audio ics

blandor

Nowy
Rejestracja
Gru 12, 2009
Postów
486
Wiek
43
Lokalizacja
Kąty Wrocławskie
Auto
BYŁA ALFA ROMEO 147 2.0 TS 2002r JEST TOLEDO 2 2.3 v5
Witam!

Mam taką prośbę aby ktoś podał mi kilka linkow z allegro z ktore przejsciowki powinienem kupic do ICSa zeby miec wejscie i wyjscie audio z ICSa. Wiem ze na pewno mini iso ale czy wszystkie sa takie same?

Z góry dziękuje i pozdrawiam
 
Z tego co wiem ; żółta kostka to wyjście na wzmaka, a niebieska wejście aux np. zmieniarki ale tylko orginał
 
Amortyzatory
Powrót
Góra