blandor
Nowy
- Rejestracja
- Gru 12, 2009
- Postów
- 486
- Wiek
- 43
- Lokalizacja
- Kąty Wrocławskie
- Auto
- BYŁA ALFA ROMEO 147 2.0 TS 2002r JEST TOLEDO 2 2.3 v5
Witam!
Mam taką prośbę aby ktoś podał mi kilka linkow z allegro z ktore przejsciowki powinienem kupic do ICSa zeby miec wejscie i wyjscie audio z ICSa. Wiem ze na pewno mini iso ale czy wszystkie sa takie same?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Mam taką prośbę aby ktoś podał mi kilka linkow z allegro z ktore przejsciowki powinienem kupic do ICSa zeby miec wejscie i wyjscie audio z ICSa. Wiem ze na pewno mini iso ale czy wszystkie sa takie same?
Z góry dziękuje i pozdrawiam