S
Stanley
Guest
Szanowni Alfaholicy czy ktoś może wie gdzie można dostać nowe rurki od klimy po za orginałami. A jeżeli ktoś kupował oryginał to ile zapłacił. Wczoraj dowiedziałem sie u mechanika , że nowych zamienników nie znajdę . Czy możecie to potwierdzić ?