S
SYSUNIAdq
Guest
Witam dziś rozmyśłałem jak naprawić niedziałąjace opuszczanie szyb w alfie 166, ponoć częsta bolączka tych modeli a przełącznik strasznie drogi.
Otoż ktoś kiedyś pisal, że nie da się tego rozebrać da się i to na czynniki pierwsze.
1 Rozkręcamy rączkę i wyciagamy sterownik .
2 Odpinamy wtyczki.
3 Odkrecamy od dolu 4 śrubeczki (gwiazdką) ściągamy pokryweczkę.
4 Nastepnie by wyjać całą plytkę z plastikowej obudowy musimy wymontować przyciski jakimś cudem, ponieważ raczej niemożliwym jest by nie ułamać tych uchwycikow;/ ja ułamalem w każdym po jednym
5 Gdy wyjmiemy przyciski w miejscu przednich przełączników do szyb ukaża nam się takie plastikowe sztywne zatrzaski .Z przodu i po bokach wystarczy je silnie poodginać i pchnać śrubowkrętem mocno płytke w dół i wyskakuje nam cala plytka.
6 Nastepnie należy zdjąć osłonkę plastikowa z niedziałąjacego przekażniczka danej szyby wyczyścic styki, wygladają identycznie jak zwykły przekażnik znajduja się z boku i poskładać.
Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.

Wszystko widoczne na zdjęciach ,no oprócz styków ,zapomnialem zrobić.
Otoż ktoś kiedyś pisal, że nie da się tego rozebrać da się i to na czynniki pierwsze.
1 Rozkręcamy rączkę i wyciagamy sterownik .
2 Odpinamy wtyczki.
3 Odkrecamy od dolu 4 śrubeczki (gwiazdką) ściągamy pokryweczkę.
4 Nastepnie by wyjać całą plytkę z plastikowej obudowy musimy wymontować przyciski jakimś cudem, ponieważ raczej niemożliwym jest by nie ułamać tych uchwycikow;/ ja ułamalem w każdym po jednym
5 Gdy wyjmiemy przyciski w miejscu przednich przełączników do szyb ukaża nam się takie plastikowe sztywne zatrzaski .Z przodu i po bokach wystarczy je silnie poodginać i pchnać śrubowkrętem mocno płytke w dół i wyskakuje nam cala plytka.
6 Nastepnie należy zdjąć osłonkę plastikowa z niedziałąjacego przekażniczka danej szyby wyczyścic styki, wygladają identycznie jak zwykły przekażnik znajduja się z boku i poskładać.
Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.
Wszystko widoczne na zdjęciach ,no oprócz styków ,zapomnialem zrobić.
Ostatnią edycję dokonał moderator:

