S
sergiusz1988
Guest
Witam
Mam problem z szarpnięciem silnika podczas odpalania dzieje się to tylko na ciepłym silniku jak jest zimny to odpala normalnie. Czy wiecie może czym to jest spowodowane ?? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Mam problem z szarpnięciem silnika podczas odpalania dzieje się to tylko na ciepłym silniku jak jest zimny to odpala normalnie. Czy wiecie może czym to jest spowodowane ?? Z góry dziękuje i pozdrawiam.