[166] 2,4 JTD szarpnięcie silnikiem podczas odpalania

  • Autor wątku Autor wątku sergiusz1988
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    jtd
S

sergiusz1988

Guest
Witam
Mam problem z szarpnięciem silnika podczas odpalania dzieje się to tylko na ciepłym silniku jak jest zimny to odpala normalnie. Czy wiecie może czym to jest spowodowane ?? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
odpalasz na zimnym ...ok... ale sprzegło wciśnięte, bieg neutralny?? być może właśnie sprzęgło się kończy... :?
 
W mojej Belli jest tak samo od ponad 2 lat odkąd ją mam. Zimy - pali, gorący szarpie.

Nauczyłem się już, że trzeba nieco nacisnąć gaz (tak minimalnie) i trochę dłużej niż na zimnym przytrzymać kuczyk wtedy pali gładko na ciepłym.

Ale za info jak się tego pozbyć byłbym bardzo wdzięczny.
 
OK , znowu koszty (jakie?)

Jeździć czy szybko naprawiać bo może narobić bałaganu?
 
1000zł-1500zł
 
Amortyzatory
Powrót
Góra