[164] Problem ze skrzynią - Alfa nie jedzie do przodu

kasza85

Nowy
Rejestracja
Paź 12, 2007
Postów
775
Lokalizacja
jelenia góra
Auto
Alfa Romeo 166 3, 0 24v 2000r
witam mam skrzynie automat, dzis mi sie tak stalo ze auto wchodzi na obroty ale nie jedzie do przodu, dziwnym obiawem jest to ze jedzie do tylu, moze ktos ma jakies pomysly?? dodam ze to alfa 164 3.0 12v. pomocy !!!!!!!!!
 
Amortyzatory
Powrót
Góra