156 sportwagon

  • Autor wątku Autor wątku Tacka
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia

Tacka

Nowy
Rejestracja
Paź 13, 2007
Postów
349
Lokalizacja
Kraków
Mam takie pytanie -czy alfa 156 w sportwagonie wystepowala z potocznie zwanym nivo czyli inaczej ...czy wystepuje kombi 156 z regulowanym zawieszeniem z tylu ...nie daj boże
 
ups to nie dobrze ...z tego co mi sie wydaje to klopotliwe i drogie ustrojstwo jak sie pozypia amorki...
 
nie musisz kupować z nivo , zreszta jest ich dużo mniej niż zwykłych SW
 
Amortyzatory
Powrót
Góra