P
provokator
Guest
Witam,mógłby ktoś napisać jakie są oryginalne przewody wysokiego napięcia montowane w alfie 156 2.0 z 98 roku?
Pytam bo obecnie posiadam u siebie kable NGK
http://www.allegro.pl/item532916835_przewody_alfa_145_146_147_156_166_gtv_ts_16v_ngk.html
i nie wiem czy były one od nowości i muszę wymieniać czy też poprzedni właściciel zmieniał i wystarczy wymiana samych świeczek bo jakby nie było jest to cena 4 kabli a mi potrzeba 8 więc sporo kaski;/...
Pytam bo obecnie posiadam u siebie kable NGK
http://www.allegro.pl/item532916835_przewody_alfa_145_146_147_156_166_gtv_ts_16v_ngk.html
i nie wiem czy były one od nowości i muszę wymieniać czy też poprzedni właściciel zmieniał i wystarczy wymiana samych świeczek bo jakby nie było jest to cena 4 kabli a mi potrzeba 8 więc sporo kaski;/...