K
krolik_AR156
Guest
Nie wiem jak w innych Alfach, ale w mojej od zakupu bił w oczy podrapany/ poździerany plastik drzwiowy (ten co nim zamykacie drzwi siedząc w aucie). Pod cienką warstwą gumy jest piękny plastyk (taki jak przy klamce wewnętrznej).
Zdjęcie przed operacją:
http://www.forum.alfaholicy.org/attachment.php?attachmentid=8229&stc=1&d=1258925149
Zdjęcie po operacji:
http://www.forum.alfaholicy.org/attachment.php?attachmentid=8230&stc=1&d=1258925255
Metoda pozbycia się klejącej gumy jest stosunkowo prosta. Należy użyć szczotki z ostrym włosiem. Aby zapobiec wałkowaniu gumy należy szczotkować plastyk w małej ilości wody z dodanym mocnym detergentem do tłuszczu (w przeciwnym razie zdzieranie gumy zajmie godziny. Operacja nie licząc wykręcenia zajmuje ok. 10 minut. Także warto wykonać ta czynność, aby plastyk nie wyglądał na 20 lat
Zdjęcie przed operacją:
http://www.forum.alfaholicy.org/attachment.php?attachmentid=8229&stc=1&d=1258925149
Zdjęcie po operacji:
http://www.forum.alfaholicy.org/attachment.php?attachmentid=8230&stc=1&d=1258925255
Metoda pozbycia się klejącej gumy jest stosunkowo prosta. Należy użyć szczotki z ostrym włosiem. Aby zapobiec wałkowaniu gumy należy szczotkować plastyk w małej ilości wody z dodanym mocnym detergentem do tłuszczu (w przeciwnym razie zdzieranie gumy zajmie godziny. Operacja nie licząc wykręcenia zajmuje ok. 10 minut. Także warto wykonać ta czynność, aby plastyk nie wyglądał na 20 lat
Ostatnia edycja: