[156] nie uruchamia sie nawiew w 156

  • Autor wątku Autor wątku bmw535i89
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
B

bmw535i89

Guest
Dzis pojawil mi sie problem:( Po odpaleniu auta wlaczeniu klimki i ustawieniu pokretla na AUTO nic sie nie zadzialo a zazwyczaj samochod sam regulowal sile nadmuchu. Na pozostalych predkosciach nadmuchu tez nic sie nie dzieje. Nie wiem czy uszkodzilo sie pokretlo regulacji nawiewu czy silniczek czy jeszcze cos innego. Dodam ze wczesniej pare razy bylo tak ze po uruchomieniu auta przez chwile nic nie wialo ale w koncu sie uruchamialo. Czasem tez mialem wrazenie ze regulujac sile nadmuchu lub kierunek dmuchania system dziala jakby z opoznieniem i troche glupieje.

Ma ktos jakies rady ? :(
 
sprawdz bezpiecznik u mnie nie mialem nawiewu a klima dziala to winny byl bezpiecznik moze u ciebie tez to samo jest
 
niestety nie wiem jak jest w 156 ale w instrukcji sprawdz gdzie sa
 
Amortyzatory
Powrót
Góra