[ 156 ] 2.5 v6 sedan - zdbana bella dla miłośnika marki

Status
Ten wątek został zamknięty.

kubacik

Nowy
Rejestracja
Maj 16, 2007
Postów
232
Lokalizacja
Olkusz
Auto
Jest 156 JTD 16 V SW i 2.5 V6 SW była Berlina 156 2.5 V6
witam
biję się z decyzją o rozstaniu z bellą . sprawa nie jest naglaca i decyzja jeszcze nie zapadła :|?: , ale może ktoś z forumowiczow będzie zainteresowany i skorzysta . szkoda , by poszła w jakieś niepowołane ręce . poniżej link do ogłoszenia w naszym bazarze .

http://www.forum.alfaholicy.org/top...dlugo-do-sprzedania-w-super-stanie-vt7205.htm

oraz do fotek w galerii

http://www.forum.alfaholicy.org/topics17/156-25-v6-24v-sedan-vt7260.htm#81818


pozdrawiam
 
ta jak szukalem 156 to cisza byla
 
witam
czemu nie napisałeś? przecież bym ci powiedział . :mrgreen: .
 
Hej! mam tylko drobne pytanko, jakie założyłeś klocki do Brembo Max i czy jesteś zadowolony ?
Pozdrawiam!
 
witam
klocki TEXTAR , nie wycierają się zbyt szybko , nie piszczą i co ważne hamują jak trzeba. Tarcze są spoko , nawet po kilkukrotnym mocnym hamowaniu z 200 do 0 były skuteczne . Nie należy się spodziewać wyraźnego skrocenia drogi hamowania i rzucenia na kierownicę przy stanięciu na hamulcu , bo to za mała zmiana na takie efekty , ale jest lepiej niż na serii . Raczej jest większa tolerancja na obciążenie niż zwiększenie efektywności .Jedyny minus nacinanych tarcz jest ich głośniejsza praca , tzn. dobiega jakby huczenie podobnie jak przy krzywych tarczach , tylko z dużo mniejszą amplitudą i większą częstotliwością - ma nadzieję , że ten opis wystarczy , bo to nie da się tak prosto opisać . Nie czuje się tego w każdym bądź razie na kierownicy ani na pedale. Nie stety nie ma tarcz MAX na tył , więc są BREMBO tylko w/g sprzedawcy jakieś wzmacniane , a nie zwykłe , ale nie wiem co to za wzmocnienie bo wyglądają normalnie.
pozdrawiam
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Amortyzatory
Powrót
Góra