kubacik
Nowy
- Rejestracja
- Maj 16, 2007
- Postów
- 232
- Lokalizacja
- Olkusz
- Auto
- Jest 156 JTD 16 V SW i 2.5 V6 SW była Berlina 156 2.5 V6
witam
biję się z decyzją o rozstaniu z bellą . sprawa nie jest naglaca i decyzja jeszcze nie zapadła :|?: , ale może ktoś z forumowiczow będzie zainteresowany i skorzysta . szkoda , by poszła w jakieś niepowołane ręce . poniżej link do ogłoszenia w naszym bazarze .
http://www.forum.alfaholicy.org/top...dlugo-do-sprzedania-w-super-stanie-vt7205.htm
oraz do fotek w galerii
http://www.forum.alfaholicy.org/topics17/156-25-v6-24v-sedan-vt7260.htm#81818
pozdrawiam
biję się z decyzją o rozstaniu z bellą . sprawa nie jest naglaca i decyzja jeszcze nie zapadła :|?: , ale może ktoś z forumowiczow będzie zainteresowany i skorzysta . szkoda , by poszła w jakieś niepowołane ręce . poniżej link do ogłoszenia w naszym bazarze .
http://www.forum.alfaholicy.org/top...dlugo-do-sprzedania-w-super-stanie-vt7205.htm
oraz do fotek w galerii
http://www.forum.alfaholicy.org/topics17/156-25-v6-24v-sedan-vt7260.htm#81818
pozdrawiam