tom993
Nowy
- Rejestracja
- Mar 31, 2008
- Postów
- 285
- Auto
- 155 V6
Mniej wiecej jak w temacie...
Wchdze sobie rano do auta, centralny otworzyl auto, zasiadlem, przekrecam kluczyk, choinka sie zapalila, przekrecam kluczyk zeby wloczyc rozrusznik i ciemnosc... Rozrusznik nawet nie zakrecil... Wspaniala pogoda na zabawe :evil: Jak przekrecam kluczyk w pozycje off predkosciomierz leci do 90 km/h i opada... Zauwazylem tez ze nie pala sie lapki na module od sterowania gazem... Pytanie - co szukac?? Bezpieczniki?? Gdzies sie zrobilo przebicie?? Akumulator raczej ok, kontrolki swieca sie normalnie jak wracam po chwili do auta i znowu przekrece (a jak dojde so rozrusznika to znowu na chwile gasna...) Po przekreceniu kluczyka i po probie wlaczenia zaplonu - gdy robie to 2 raz bez przerwy zapalaja sie tylko 2 na srodku (w kazdym razie nie wszytkie... - komp nie pali, klima nie swieci itp... Ide zoabczyc co alfadiag powie...
Wchdze sobie rano do auta, centralny otworzyl auto, zasiadlem, przekrecam kluczyk, choinka sie zapalila, przekrecam kluczyk zeby wloczyc rozrusznik i ciemnosc... Rozrusznik nawet nie zakrecil... Wspaniala pogoda na zabawe :evil: Jak przekrecam kluczyk w pozycje off predkosciomierz leci do 90 km/h i opada... Zauwazylem tez ze nie pala sie lapki na module od sterowania gazem... Pytanie - co szukac?? Bezpieczniki?? Gdzies sie zrobilo przebicie?? Akumulator raczej ok, kontrolki swieca sie normalnie jak wracam po chwili do auta i znowu przekrece (a jak dojde so rozrusznika to znowu na chwile gasna...) Po przekreceniu kluczyka i po probie wlaczenia zaplonu - gdy robie to 2 raz bez przerwy zapalaja sie tylko 2 na srodku (w kazdym razie nie wszytkie... - komp nie pali, klima nie swieci itp... Ide zoabczyc co alfadiag powie...