[156] 1.8 TS Nie chce zapalić - nawet nie kręci

tom993

Nowy
Rejestracja
Mar 31, 2008
Postów
285
Auto
155 V6
Mniej wiecej jak w temacie...

Wchdze sobie rano do auta, centralny otworzyl auto, zasiadlem, przekrecam kluczyk, choinka sie zapalila, przekrecam kluczyk zeby wloczyc rozrusznik i ciemnosc... Rozrusznik nawet nie zakrecil... Wspaniala pogoda na zabawe :evil: Jak przekrecam kluczyk w pozycje off predkosciomierz leci do 90 km/h i opada... Zauwazylem tez ze nie pala sie lapki na module od sterowania gazem... Pytanie - co szukac?? Bezpieczniki?? Gdzies sie zrobilo przebicie?? Akumulator raczej ok, kontrolki swieca sie normalnie jak wracam po chwili do auta i znowu przekrece (a jak dojde so rozrusznika to znowu na chwile gasna...) Po przekreceniu kluczyka i po probie wlaczenia zaplonu - gdy robie to 2 raz bez przerwy zapalaja sie tylko 2 na srodku (w kazdym razie nie wszytkie... - komp nie pali, klima nie swieci itp... Ide zoabczyc co alfadiag powie...
 
Moim zdaniem akumulator lub zaśniedziałe styki na klemach
 
Aku ma miesiąc, napięcie 12,36V... Varta... A nie dziwi Was to ze na przelaczniku gazu nie pala sie zadne kontrolki podczas gry wszystko inne pali sie normalnie??
 
Tak prawdę mówiąc to bardzo mnie dziwią jakiekolwiek przyciski od gazu ale to tak poza tematem :wink:
 
Winowajaca znaleziony... Brat zostawil alfe z grajacym radiem bo cos robil w garazu :twisted: i aku faktycznie padlo... jaki strasznie awaryjny samochod :mrgreen:
 
Amortyzatory
Powrót
Góra