F
fabian
Guest
Pora przedstawić swój własny rydwan szatana.
Wersja: 2.0 TS 16V Super
Rocznik: 1995
Wyposażenie: 1x Airbag, ABS, elektryczne przednie szyby i lusterka, klimatronik
Kryptonim: Czarna Żmija
Zakupiona w listopadzie 2007 z udokumentowanym przebiegiem 99K. Aktualnie ma już 109K. Przez większość swojego życia jeździła po drogach naszych najbliższych zachodnich sąsiadów.
Niedawno zrobione klocki z przodu. Do tyłu zakupione tarcze Mikody (jeszcze nie założone) i nowe klocki. Na przód kupię pewnie jakieś lepsze tarcze.
Olej: MOTUL 6100 10W40, niedawno zalany - silnik pracuje przyjemniej, niż na rzekomo wcześniej lanym Agipie.
Brakuje mi w niej:
- szyberdach
- skórzana tapicerka
Wersja: 2.0 TS 16V Super
Rocznik: 1995
Wyposażenie: 1x Airbag, ABS, elektryczne przednie szyby i lusterka, klimatronik
Kryptonim: Czarna Żmija
Zakupiona w listopadzie 2007 z udokumentowanym przebiegiem 99K. Aktualnie ma już 109K. Przez większość swojego życia jeździła po drogach naszych najbliższych zachodnich sąsiadów.
Niedawno zrobione klocki z przodu. Do tyłu zakupione tarcze Mikody (jeszcze nie założone) i nowe klocki. Na przód kupię pewnie jakieś lepsze tarcze.
Olej: MOTUL 6100 10W40, niedawno zalany - silnik pracuje przyjemniej, niż na rzekomo wcześniej lanym Agipie.
Brakuje mi w niej:
- szyberdach
- skórzana tapicerka