155 2.0 16V; Blackadder Goes Forth czyli Czarna Żmija

  • Autor wątku Autor wątku fabian
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
F

fabian

Guest
Pora przedstawić swój własny rydwan szatana.

Wersja: 2.0 TS 16V Super
Rocznik: 1995
Wyposażenie: 1x Airbag, ABS, elektryczne przednie szyby i lusterka, klimatronik
Kryptonim: Czarna Żmija

Zakupiona w listopadzie 2007 z udokumentowanym przebiegiem 99K. Aktualnie ma już 109K. Przez większość swojego życia jeździła po drogach naszych najbliższych zachodnich sąsiadów.

Niedawno zrobione klocki z przodu. Do tyłu zakupione tarcze Mikody (jeszcze nie założone) i nowe klocki. Na przód kupię pewnie jakieś lepsze tarcze.
Olej: MOTUL 6100 10W40, niedawno zalany - silnik pracuje przyjemniej, niż na rzekomo wcześniej lanym Agipie.

Brakuje mi w niej:
- szyberdach
- skórzana tapicerka

350.jpg



355.jpg



358.jpg



360.jpg



361.jpg



364.jpg



367.jpg



368.jpg



370.jpg
 
Piękne cacuszko :) nawet drewno jest, dla mnie ideał. Pozdrawiam i gratuluję.
 
Ow, ja już się nigdy nie odkocham w tym modelu.
Gratuluję ładnej sztuki :-)
 
Poczciwa jeden pięć pięć pogratulować
 
Bardzo ładna Bella w pięknym kolorku :D widać że bardzo zadbana :)
 
Woow :!: wygląda jak nowa :shock: Pieknie sie prezentuje :!: :!: naprawde super

pozdrawiam
 
Ładnie utrzymana - gratuluję.
Troszkę ciemne zdjęcia, ale kolor chyba taki jak mojej... (blue armonico metallic).
 
Bardzo ładna :D Gratuluję :!:

155 z tak małym przebiegiem to rzadkość! Dbaj o nią :D

Te boczne kierunki jakieś takie dziwne :? to oryginalne ?
 
dzięki wszystkim!!

komandos65 napisał:
kolor chyba taki jak mojej... (blue armonico metallic).
moja jest zupełnie czarna
zdjęcia hdr + jasno ustawiony monitor = wyszły może ciemnawe

Mdx napisał:
Te boczne kierunki jakieś takie dziwne :? to oryginalne ?
a tego nie wiem, nawet sie nad tym nie zastanawiałem..


dodam jeszcze, że ok półtora roku temu w samochodzie padł rozrząd i ówczesny właściciel zdecydował się na kompletny remont silnika.. dzisiaj silniczek chodzi jak z bajki i legitymuje się osiągami lepszymi od znamionowych, jeśli wierzyć w gps..

do zrobienia mam tylne hamulce - ktoś do nich chyba długo nie zaglądał i nadają się do totalnego remontu, ale myślę, że sobie z tym poradzimy ;)
 
Mdx napisał:
Te boczne kierunki jakieś takie dziwne :? to oryginalne ?
Jesli nie masz takich samych to nie oryginalne :wink:
Bardzo ladna sztuka, ale szkoda ze drewno w srodku :? Udanej eksploatacji :twisted:
 
ostatnio zrobione:

- konserwacja zaciskow przednich i tylnych: przesmarowanie tloczkow i pomalowanie

- pozimowe czyszczenie silnika: polerka plyty wierzchniej i odmalowanie

1271.jpg

1272.jpg
 
no no, błyszczy się że hej! jaką farbe użyłeś ?
pozostałe elementy silnika aż się proszą żeby je też wypucować :) :) ;)
 
bobryt napisał:
no no, błyszczy się że hej! jaką farbe użyłeś ?
pozostałe elementy silnika aż się proszą żeby je też wypucować :) :) ;)

zwykla emalia ftalowa Śnieżka czerwony polysk + korektor Nobiles w odpowiedniej proporcji = w miare niedrogo, super polysk, dobra wytrzymalosc..
zaciski tez maluje taka farba i zdaje egzamin

jak zajme sie elektryka silnika to przy okazji zrobie w nim wiekszy porzadek - chce, aby byl piekny ;)
 
Te boczne kierunki jakieś takie dziwne :? to oryginalne ?

Oryginalne... :wink:

Mam ten sam rocznik i kolor i wersję (Super) nawet welur w środku ten ma wzór :mrgreen:

tylko kierownica (też w drewnie) bez poduchy.

Ładna :wink:

Gratuluję i pozdrawiam
 
Amortyzatory
Powrót
Góra