B
Boberek6666
Guest
ostatni czasy troszke aut mi sie przez lap[ki przewinelo i doszedlem do wsnosku ze w mojej alfie przy zmianie biegów strasznie mi szarpie do przodu(przy łagodniej jezdzie) bo przy agresywnej jezdzie jest to zrozumiale, wiec oco chodzi ??