[146] PROŚBA O ZAMIESZCZENIE ZDJĘĆ REFLEKTORÓW...

  • Autor wątku Autor wątku darczy
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
D

darczy

Guest
... mam ogromną prośbę o zamieszczenie lub wysłanie mi na maila daras85@op.pl zdjęć reflektorów do Alfy 146 (najlepiej po FL - ja mam rocznik 2000) tak żeby było widać jakie oznaczenia są na szkle. Muszę kupić reflektor ale boję się naciąć na anglika i nie jestem pewien jakie powinny być oznaczenia. Niestety nie mogę zobaczyć jakie są na moich reflektorach ponieważ auto stoi w serwisie.

Z góry dziękuję za odzew.
Pozdrawiam
darczy
 
Amortyzatory
Powrót
Góra