146 1.4 T.S. ->2.0v6 TURBO ;]

gifwwl

Nowy
Rejestracja
Wrz 5, 2008
Postów
311
Lokalizacja
Wołomin
Auto
146 2.0 TB Junior była, teraz jedyne słuszne AR GT
Witam.
Jestem prawie szczesliwym posiadaczem alfiatka 146 1.4 junor sprawowalo sie niezle przez jakies pol roku (10tys) i nagle bec. ni z tad ni z owad wybiegl mi slup na droge 100metrow od domu, zagapilem sie moja wina. samochod od jakiegos polroku stoi i niestey nie jezdzi, ale powoli ja robie, jak skoncze tosie pochwale
tu pare zdjec.
wizyta w danii wtedy jeszcze cala:


tu dzien czy 2 przed slupem po zalozeniu gwintu ;]

tu niestety juz po slupie:







 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Trochę ją zmieniłeś.
 
no w tej chwili niewiele czesci zostalo z samochodu ktory kupilem, ale to ujawnie jak wyjedzie
 
gifwwl - to masz siostre blizniaczke mojej niuni ... kropka w kropke , tylko moja cała :P

mówią że baby jezdza gozej , żal belli oberwała :(

trzymam kciuki zebyś ja poskładał :)
 
ładna :) szybko ją składaj ;] dołączam się do pytania poprzednika :)
 
jak silnik cały to szybko naprawisz;)
Teraz tylko szybko doprowadzić ja do stanu z 1 foty:P Powodzonka
 
noniestety z tym szybko to nie powiem, juz dlugo stoi, ale caly czas cos przy niej dlubie.
Ta 164 to byla moja przez krotko, teraz odpoczywa biedaczka, ciezki miala zywot i ja jej pomoglem wykonujac eutanazie na jej zyczenie ;]

---------- Post dodany o godzinie 22:49 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:47 ----------

co do silnika to caly ale i tak wyladowal w 145 ktorej tez jestam wlasicielem i chetnie sprzedam ;]

---------- Post dodany o godzinie 23:32 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:49 ----------

oto kolejne foto jak byla jeszcze cala, w czasie czekania na prom
 
Na prośbę kolegi 75andrew155 dodaje zdjęcie z przed jakiegoś czasu, już jest więcej zrobione, ale innego na razie nie mam

P.S. piszę już ogonki ;]
 
Wow! 146 GTA :) Ten silnik nie będzie trochę za ciężki na takie małe autko ? Ale ten dźwięk V6 ehh :) Wielki szacunek, ciekawe jak będzie śmigać ;D

Powodzenia, po robocie wrzuć foty jak jeździ :P
 
Widzie że w ogóle nie przyglądacie się temu zdjęciu. V6 TB trzeba umieć rozpoznać ;]
 
no szczególnie że (nie będąc złośliwym) na kolektorze pisze "turbo" :) Co do Romeo to polecam przenieść akusia na tył. Będzie lepszy rozkład mas, a i tak pewnie będziesz do tego zmuszony ze względu na brak miejsca. A wiesz może ile waży v6 TB ? więcej/mniej od V6 3.0 12v ?
 
Ty wariacie...

a co z przednim zawieszeniem i hamulcami? masz już jakiś plan? :)
 
Tak, zawias to bilstein b6 nowy komplet po zniżce 1400 :( z 155 v6 do tego nowe sprężyny od 155 v6 i górne nowe mocowania, zacisk od bmw e38 (4tloczkowe Bremo, trochę większe niż w gta z przed 2003) i tarcza od fiata coupe 305mm bo 4 śruby, jutro pewnie będę juz miał zrobione adaptery to może jakiś foto podrzucę.

Aku już jest w bagażniku

A tu parę fotek wody na pytania 75andrew155 i tłumik, który dziś skończyłem ;]


tutaj pompa wody (dowOd że nie trzeba ciąć podłużnic)




I jeszcze dziś cewkę zniszczyłem ukręcając jeden biegun :(
 
moge zdjecie zobaczyc tego aku z tylu ???
masakra :D V6 w 146, ja niewiem jak wy to miescicie do tych modeli, tyle prucia kabli potemn upychania :/ masakra
 
moge zdjecie zobaczyc tego aku z tylu ???
masakra :D V6 w 146, ja niewiem jak wy to miescicie do tych modeli, tyle prucia kabli potemn upychania :/ masakra
akumulator narazie stoi i nie jest przymocowany, więc tylko dwa kable i akumulator ;]
A kabli to mniej niż w T.S. ale mam jakiś problem i nie wiem czy któryś komp mi sie nie spalił, bo niestety są dwa na taką samą wtyczkę, musze kogoś z okolicy poszukać z 164 TB i podłączyć u niego moje kompy i ztestować
 
wydech widzę typu "straight pipe" :D Ahh ten kociak dość znacząco zamruczy. Rozumiem ,że dodatkowego problemu w postaci klimy nie zamierzasz robić ? Ale chyba chłodnicę to na zamówienie będzie trzeba robić, a jak zamierzasz pchać większy IC (nie wiem czy TB ma go w standardzie) to już na raczej ma pewno :(
 
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra