gifwwl
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 5, 2008
- Postów
- 311
- Lokalizacja
- Wołomin
- Auto
- 146 2.0 TB Junior była, teraz jedyne słuszne AR GT
Witam.
Jestem prawie szczesliwym posiadaczem alfiatka 146 1.4 junor sprawowalo sie niezle przez jakies pol roku (10tys) i nagle bec. ni z tad ni z owad wybiegl mi slup na droge 100metrow od domu, zagapilem sie moja wina. samochod od jakiegos polroku stoi i niestey nie jezdzi, ale powoli ja robie, jak skoncze tosie pochwale
tu pare zdjec.
wizyta w danii wtedy jeszcze cala:


tu dzien czy 2 przed slupem po zalozeniu gwintu ;]

tu niestety juz po slupie:








Jestem prawie szczesliwym posiadaczem alfiatka 146 1.4 junor sprawowalo sie niezle przez jakies pol roku (10tys) i nagle bec. ni z tad ni z owad wybiegl mi slup na droge 100metrow od domu, zagapilem sie moja wina. samochod od jakiegos polroku stoi i niestey nie jezdzi, ale powoli ja robie, jak skoncze tosie pochwale
tu pare zdjec.
wizyta w danii wtedy jeszcze cala:


tu dzien czy 2 przed slupem po zalozeniu gwintu ;]

tu niestety juz po slupie:








Ostatnią edycję dokonał moderator:






