T
thing
Guest
Witam,
Jakiś czas temu wymieniłem przepaloną żarówkę podświetlającą zegarek na konsoli środkowej.
Czego potrzebujemy:
1. Przede wszystkim instrukcje demontażu konsoli środkowej: Demontaż konsoli
2. Krzyżakowy śrubokręt
3. Dwie końcówki gwiazdki, ja używałem T10 i T15 (zdjęcie)
4. Żarówka W1.2W.
Demontujemy konsole
Odkręcamy panel gdzie znajduje sie zegarek, przycisk od halogenów i świateł awaryjnych.
Następnie bierzemy sie za odkręcenie obudowy panela.
Teraz mamy żaróweczkę, łapiemy ją, przekręcamy i wyjmujemy.
Teraz możemy włożyć nową żaróweczke.
Składamy wszystko w odwrotnej kolejności
Mam nadzieje że komuś sie przyda!
Jakiś czas temu wymieniłem przepaloną żarówkę podświetlającą zegarek na konsoli środkowej.
Czego potrzebujemy:
1. Przede wszystkim instrukcje demontażu konsoli środkowej: Demontaż konsoli
2. Krzyżakowy śrubokręt
3. Dwie końcówki gwiazdki, ja używałem T10 i T15 (zdjęcie)
4. Żarówka W1.2W.
Demontujemy konsole
Odkręcamy panel gdzie znajduje sie zegarek, przycisk od halogenów i świateł awaryjnych.
Następnie bierzemy sie za odkręcenie obudowy panela.
Teraz mamy żaróweczkę, łapiemy ją, przekręcamy i wyjmujemy.
Teraz możemy włożyć nową żaróweczke.
Składamy wszystko w odwrotnej kolejności
Mam nadzieje że komuś sie przyda!