[145/146] Podświetlane manetki

  • Autor wątku Autor wątku thing
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Ten wątek został zamknięty.
ja juz to robilem, manetka od swiatel wytrzymala miesiac i albo sie dioda spalila albo rezystor, nie mam czasu sie do tego zabrac zeby sprawdzic a druga manetka u mnie nie byla przystosowana do podswietlenia i musialem zewrzec ze stykiem od grzania tylnej szyby, jak wlacze grzanie to nie swieci a jak nie wlaczam to swieci.
 
a ciężko zdjąć manetki? był jakiś problem? opowiedz gdzie co i jak? :D
 
Ogolnie zmudna praca trza sie uzbroic w nerwy i precyzje, problemy jakies sa zawsze mi bylo ich trudno troche rozmontowac, zwlaszcza pokretelka, jest tam taki bolec zabezpieczajacy ktory trzeba wyciagnac zeby sciagnac pokretlo i dostac sie do wnetrznosci a pozniej ich samtad wyjac. Ja lekko go wcislem w srodek tak zeby pokretlo stalo sie luzne i trzeba jeszcze uwazac na te malutkie elementy ktore sa podswietlane, latwo je uszkodzic podczas demontazu no i najgorsze to lutowanie diod i rezystorow tu trzeba odpowiednio dopasowac dlugosc nozek i wogole. jak sie zrobi jakis spocik to ci moge wyjasnic dokladniej co i jak :D pewnie nic nie zrozumiecie co z tego napisalem xD
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Amortyzatory
Powrót
Góra