Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Najlepsze miejsca na zagraniczne wakacje.

  1. #1
    Moderator Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,219

    Domyślnie Najlepsze miejsca na zagraniczne wakacje.

    Zbliża się koniec sezonu wakacyjnego.

    Z perspektywy lat, jakie były najfajniejsze miejsca za granicą jakie odwiedziliście? Co warto zwiedzić, kiedy najlepiej się wybrać?

    Chciałbym kiedyś odwiedzić Iran - jedną z kolebek cywilizacji, ale obecnie napięta sytuacja w regionie nie zachęca do wizyty.
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,394

    Domyślnie

    Mam podobnie, tyle, że ja swego czasu miałem chęć zwiedzić Rosję.
    Oglądałem trochę filmów na YT, głównie zaczęło się od filmów z AR 155, i zobaczyłem jak tam jest pięknie, ale to jak wyżej niestety.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Peugeot 508 II / Peugeot 308 T9
    Postów
    2,616

    Domyślnie

    Z polecanych miejsc - Stany Zjednoczone, koniecznie w formie wycieczki objazdowej samochodem, nie autokarem. Udało mi się zjechać sporą część zachodniego wybrzeża i środkową część (tu głównie trip po górskich parkach narodowych). Do tego spora część Texasu, chyba jednego z najbardziej specyficznych stanów w USA.
    W planach pozostaje jeszcze wschodnie wybrzeże - od Nowego Jorku do Miami.

    Z bardziej egzotycznych kierunków jakie za mną "chodzą" to Korea Południowa i Japonia.

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 02-09-2024 o 19:12

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    74

    Domyślnie

    Ponieważ jesteśmy na forum Alfy to ja polecam......... Włochy Kraj wielu ludziom kojarzący się z lenistwem i brudem, oraz choasem na drogach. My z żoną od czasu kiedy w 2016 roku kupiliśmy Alfę i pojechaliśmy nią pierwszy raz do Włoch jesteśmy w tym kraju zakochani i jeździmy tam teraz 2 - 3 razy w roku. Włochy to kraj mocno zróżnicowany i generalnie każdy region wygląda jak inne państwo. Dotyczy to zarówno sposobu jazdy jak i niuansów kuchni (no i stopnia czystości oczywiście). Również pod względem turystyki każdy znajdzie coś dla siebie: można pojeździć na rowerze (polecam Gardę), oczywiście dla miłośników gór Alpy ale i ciągnące się przez cały półwysep Apeniny, kąpać się też jest gdzie , dla miłośników tureckiego Pammukale jest włoskie Terme di Saturnia (darmowe) a o idących chyba w setki klimatycznych miasteczkach nie wspomnę. No a miejsce gdzie powinien pojechać każdy z tego forum to muzeum Alfy w Arese w którym byłem i polecam

Podobne wątki

  1. Najlepsze miejsca na podkładanie podnośnika ?
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-05-2019, 11:38
  2. [Temat organizacyjny] wakacje
    Utworzone przez lechita w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 14:05

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory