Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Proszę o poradę!!!

  1. #1
    michal1mma
    Gość

    Domyślnie Proszę o poradę!!!

    Witam chciałem zapytać czy ktoś może odczepiał literki T.SPARK z tyłu alfy, chciałem je zerwać ponieważ nie mam 2 literek a dokupywanie nie opłaca mi się wolał bym je poprostu zerwać, i tu moje pytanie czy zostaną jakieś ślady po tym czy powinno być wszystko ok?? Następne pytanko na mojej karoserii są czarne punkciki od jazdy po świeżo załatanych dziurach ze smoły, pytanie czy mogę wyczyścić te kropki benzyną ekstrakcyjną umyłem troszę dzisiaj i nic się nie dzieje a plamy zeszły jak marzenie, jakie są wasze opinie??? Z góry dzięki za odp.

  2. #2
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Po pierwsze nazywaj temat tak aby w przyszłości ktoś kto umie używać wyszukiwarki mógł go łatwo znaleźć. Po drugie spokojnie możesz zerwać emblematy jeśli nie porysujesz lakieru nie powinno być śladu. Po trzecie do smoły lepsza jest nafta oświetleniowa lub dedykowane środki ale od biedy możesz użyć benzyny ekstrakcyjnej.

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Rocky147
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    147 JTD 8V 115 km
    Postów
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal1mma Zobacz post
    na mojej karoserii są czarne punkciki od jazdy po świeżo załatanych dziurach ze smoły, pytanie czy mogę wyczyścić te kropki benzyną ekstrakcyjną umyłem troszę dzisiaj i nic się nie dzieje a plamy zeszły jak marzenie, jakie są wasze opinie??? Z góry dzięki za odp.
    Można te kropki usuwać bez stresu benzyną ekstr. jeżeli auto ma powłokę fabryczną, natomiast może to różnie zareagować z lakierami naprawczymi, jeżeli takowe są nałożone na Twoim aucie ... tak że tutaj był bym ostrożny...
    Co do znaczków też różnie z tym bywa ale zazwyczaj odchodzą bez "strat".
    Jak robiłem polerkę na klapę tylnej w moim aucie (zwykłą szmatą po nałożeniu wosku), zerwałem niechcący jedną z cyferek, i żaden ślad nie pozostał.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,540

    Domyślnie

    Znaczki najlepiej odcinać nitką syntetyczną (bo jest mocniejsza od bawełnianej) a klej, który pozostaje można potraktować zmywaczem silikonowym lub tak, jak wyżej napisał Rocky147 benzyną ekstrakcyjną. Nie używaj nitro do zmywania czegokolwiek z lakieru.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Lucas83
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    Nissan Murano Z 51 3.5L V6
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Ja znaczek usunąłem ogrzewając go suszarką i podważając, ślady kleju usunąłem pastą lekko-ścierną.
    Była AR 147 TS 1.6 105CV -2002r
    Była AR 159 SW 1.9 JTDm 150CV - 2006/7
    Jest Nissan Murano II 3.5L V6 258CV

Podobne wątki

  1. Alfa 147 czy 156? Proszę o poradę.
    Utworzone przez miksell w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 21:02
  2. Proszę o poradę...
    Utworzone przez Mati156 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 06-12-2011, 19:41
  3. Proszę o poradę
    Utworzone przez 6Pablo9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 19:26
  4. [33] Proszę poradę-spręzyny
    Utworzone przez dosman w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-03-2008, 11:57
  5. Proszę o poradę
    Utworzone przez medork w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-05-2007, 11:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory