Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 208

Temat: Warto Kupic?

  1. #71
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar cuma_borek
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    była 145 BX Zender, jest 166 2.4jtd progression, GTV 2.0TS oraz 3.0v6 Cup
    Postów
    492

    Domyślnie

    jezeli ktos bedzie szukal to sprzedawal bede swoja gtv 2.0ts z nowym gazem i silnikiem po remoncie, zadbany dopieszczony, wiecej nie opisze bo wiadomo sprzedajacy swoje zachwala, ale jezeli ktos sie zdecyduje to mysle ze nie bedzie załowal, bo sam gaz 3200zl placilem, nowe panewki, uszczelniacze, olej rozrzad, zawieszenie z tylu ma nowe tulejki, dywan wyprany, fotele nie zmeczone, felgi po renowacji

  2. #72
    Perver
    Gość

    Domyślnie

    Wlasnie sprawdzilem ile zrobilem na ok 40l paliwa. Wyszlo mi ok 350km po miescie. Co daje ok 14l/100km

    Z czego sporo butowania,wiec bez problemu zszedlbym do 13l/100km w miescie przy spokojnej jezdzie.

    A dane producenta zawsze mozna sobie w dupe wsadzic

    Chyba wiekszym wyznacznikiem jest real life?

    Poza tym eco driving sie klania

    Podsumowujac zeby nie robic dalej OT.

    Ustalmy,ze pali tyle ile wlejesz

  3. #73
    Numberuno
    Gość

    Domyślnie

    Mam do sprzedania bardzo GTV 2.0 na osiemnastkach z GT. Szczegóły w dziale sprzedam auto.

  4. #74
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Carlos71
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 145 1.4 TS Pack Sport, jest GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał Perver Zobacz post
    Wlasnie sprawdzilem ile zrobilem na ok 40l paliwa. Wyszlo mi ok 350km po miescie. Co daje ok 14l/100km

    Z czego sporo butowania,wiec bez problemu zszedlbym do 13l/100km w miescie przy spokojnej jezdzie.

    A dane producenta zawsze mozna sobie w dupe wsadzic

    Chyba wiekszym wyznacznikiem jest real life?

    Poza tym eco driving sie klania

    Podsumowujac zeby nie robic dalej OT.

    Ustalmy,ze pali tyle ile wlejesz
    40l na 350km to daje ok. 11.5l na 100km, a nie 14

  5. #75
    Perver
    Gość

    Domyślnie

    Wlasnie jadac przed chwila autem myslaem o tym spalaniu i do mnie dotalo,ze sam nie wiem jak mi wyszlo 14

    Zle policzylem w pamieci. Zgadza sie. Ok 11,5l

  6. #76
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2013
    Auto
    GTV - poszukuję
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Jakiego peugeota masz?
    206-tke 1.6 HDi 110KM - wypuścili takie na ostatni rok dwa produkcji w pakiecie S16/GTi. Dobre auto do jazdy, mało pali (6.5 - 7.3l/100km po mieście, ale rzadko kiedy odpalam auto na 2km, raczej robię po kilka-kilkanaście km). Pierwsze auto kupione z rozsądku i to błąd - auta trzeba kupować, przynajmniej w moim wypadku, sercem a nie rozumem Co do zasady bardzo fajny samochodzik, dobry do pracy, całkiem dynamiczny, ale nie dla mnie.


    Co do GTV, te ksenony pewnie wylecą. Ciekawe jak one w ogóle świecą w porównaniu do oryginalnych lamp? Nie zdziwiłbym się gdyby było nawet gorzej, bo jaśniej (duża biała plama przed autem) nie zawsze znaczy lepiej... A jeśli chodzi o 3.0 V6 to plus jest taki, że te zadbane z każdym rokiem będą droższe i coraz bardziej rozchwytywane. A pozostałe motory polecą w dół.

    Cuma_borek, ładna, już ją oglądałem ostatnio ale chciałbym poliftową

    Poza tym, dla mnie plusem w tym momencie jest rozliczenie się swoim samochodem, bo w przeciwnym razie pewnie 206-tka zostanie i będzie odrabiać

  7. #77
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,726

    Domyślnie

    Na Twoim miejscu zostawiłbym sobie tą 206. Wiadomo nudne auto. Ale praktyczne i zawsze może Cię dowieźć do celu, możesz na nie liczyć. Takie praktyczne i nudne auto dobrze mieć w każdym domu i na każdą okazję (nawet na dojazd do ogródka). A GTV miałbyś dla przyjemności, do dłubania i upiększania. Do jazdy w weekendu. Rzadki model wyprodukowany w niewielkiej ilości i w oryginalnej wersji będzie zawsze w cenie. Więc zawsze w razie sprzedaży kawał grosza weźmiesz.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007 - Fiat Ducato Autolaweta 2002 - Nissan Leaf 2013
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  8. #78
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2013
    Auto
    GTV - poszukuję
    Postów
    10

    Domyślnie

    masz rację, i tymi kryteriami kierowałem się przy zakupie 206-tki. Ta jeszcze w pakiecie GTi, więc jak na 206 wygląda całkiem w porządku, ale to nadal auto bez wyrazu, charakteru... Fakt, wsiadam i jadę, i wiem że dojadę. Te silniki mają swoje kaprysy, za dużo czujników, czujniczków, czujniczusiów, które czasem mają tendencję do przekłamywania i podają inne wartości niż faktyczne, a nie wyrzucają błędu, i te samochody zawsze jeżdżą, ale nigdy na 100% swoich możliwości Zawsze jest coś i jak jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, to to wyczujesz. Ale auto do pracy, na miasto, bardzo fajne. Poza tym w mojej wersji ma wszystko co potrzeba, oprócz ducha



    Tylko jak mówię, mi potrzeba samochodu który coś sobą mówi. A niestety chyba w najbliższym czasie nie dam rady uciągnąć dwóch aut, szczególnie że zakup mieszkania się szykuje:/ Zaszlachtują mnie pewne bliskie osoby...heh

    Stąd też ta opcja gazu, bo wiem że to poniekąd profanacja, ale nie da rady inaczej :/ Więc albo gaz albo wcale.

  9. #79
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    Od 1998 164 v6 , GT JTD 2004.Volvo V70 2007
    Postów
    422

    Domyślnie

    Prawdopodobnie na wiosne moja Gtv bedzie do kupienia.

  10. #80
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,726

    Domyślnie

    Kolego bierz gaz. Ja mam dwie Alfy i Punto w gazie. Rodzice mają Fiata w gazie. Gdybym mógł to bym wsadził i do motocykla gaz (I'm sick)xD ja z własnej obdukcji polecam gaz w Alfie. Zresztą nie stać byłoby mnie na auta w samej benzynie. A diesli po prostu nie lubię. Więc polecam Gtv z gazem.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007 - Fiat Ducato Autolaweta 2002 - Nissan Leaf 2013
    Mam chorobę zwaną ITALIA

Podobne wątki

  1. Czy warto ja kupic?
    Utworzone przez Koszor85 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-02-2012, 18:45
  2. Warto kupic?
    Utworzone przez tomasz777 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-04-2011, 22:04
  3. ktora warto kupic
    Utworzone przez grechu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-03-2010, 11:23
  4. 166 3,0 v6 czy warto kupic Pytanie
    Utworzone przez speedi25 w dziale 166
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-12-2007, 13:45
  5. 166 3,0 v6 czy warto ją kupic
    Utworzone przez speedi25 w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-12-2007, 23:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory