Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 1718192021222324252627
Pokaż wyniki od 261 do 267 z 267

Temat: Wymiana foteli na elektryczne

  1. #261
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2024
    Auto
    Giulia QV
    Postów
    1

    Domyślnie

    Kupię karbonowe fotele z czerwoną nitką.
    Jeśli ktokolwiek ma takowe to bardzo proszę o kontakt

  2. #262
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,576

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    karbonowe czy zwykłe czy manualne czy elektryczne
    elektryczne alkantara

  3. #263
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Tonale'23, Spider V6'99
    Postów
    10,199

    Domyślnie

    Dzięki. Szkoda że nie z Giulii bo tu już duużo przeróbek a i potem właściwie zostaję bez obecnego kompeltu na sprzedaż więc wyjdzie drogo, może ktoś inny skorzysta. Ostatnio mnie naszło właśnie żeby włożyć alkantarę i zmienić boczki/deskę na czerwoną -6+ lat z koniakowymi to już mi się trochę opatrzyły. z drugiej strony, może czas pożegnać obecną GIulię a wziąć sobie nową w leasing i odmienić trochę wnętrze a i lakier zmienić. Problem że o ile lakiery mam do wyboru 3 które mnie interesują (pozostać przy misanlo lub brać etna red lub moonlight gray), tak wnętrze niestety dla 2.0Q4 nie ma już ani alkantary, a jeśli wziąłbym czerwone skóry (czarne skóry no way), to zaś deska/boczki i tak dalej czarne pakują a to mi się nie podoba. Musiałbym jakiegoś chyba stocka albo demo przypolować w swoim konfigu, lub przejąć leasing jakiejś fajnej używki.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy a nie indywidualne który nie służy społeczności. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Tematów na nurtujący Was problem szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku - tylko polift z nav ostatnie sztuki i koniec jak się sprzedadzą).

  4. #264
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2024
    Auto
    Giulia
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    2.0Q4 nie ma już ani alkantary, a jeśli wziąłbym czerwone skóry (czarne skóry no way), to zaś deska/boczki i tak dalej czarne pakują a to mi się nie podoba. Musiałbym jakiegoś chyba stocka albo demo przypolować w swoim konfigu, lub przejąć leasing jakiejś fajnej używki.
    Niestety lepiej już nie będzie. Giulia o ile będzie dostępna w przyszłym roku, to raczej opcji będzie miała jeszcze mniej. Może nawet czerwona skóra wypadnie. Mi się ona osobiście podoba, ale pasuje tylko do czarnego i szarego koloru nadwozia. Już teraz nie ma części opcji, które kiedyś były dostępne. Nie montują już schowka na rękawiczki, ani mocowania na siatkę w bagażniku i pewnie innych rzeczy, które kiedyś można było zamówić. Bierz nową jak Ci auto nadal pasuje, albo coś innego jak nie jesteś sentymentalny i lubisz bawić się motoryzacją.

  5. #265
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Tonale'23, Spider V6'99
    Postów
    10,199

    Domyślnie

    zgadza się, widać ewidentnie schyłek produkcji. IMHO czerwień pasuje do każdego nadwozia, tylko właśnie brak deski/boczków z czerwienią mi totalnie nie pasuje bo to uważam za must have komplet aby zrobić ciekawsze wnętrze. Czerwień była moim marzeniem przy konfiguracji auta te 6.5 roku temu, ale nie pozwalali zamówić do Misano mimo prób interwencji wyżej niż salon w siedzibie FCA w BB. Teraz już czerwień nie jest aż takim marzeniem dla mnie bo >3 lata temu kupiłem spidera V6 i własnie z czerwonymi skórami/dywanikami/boczkami. Tonale mam z alkantarą i bardzo sobie chwalę, i teraz też chętnie bym taką przytulił (a najchętniej z czerwoną deską/boczkami do tego)
    Co do brania nowej Giulii jeszcze przed końcem produkcji -niestety na ten moment akurat jeszcze nie mogę sobie pozwolić, bo ciągle czas inwestycji a ledwo co 2.5mca temu wziąłem Tonale. Poczekam to opcji może być jeszcze mniej i mniejszy wybór na stock/demo, no ale już na to nic nie poradzę
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy a nie indywidualne który nie służy społeczności. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Tematów na nurtujący Was problem szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku - tylko polift z nav ostatnie sztuki i koniec jak się sprzedadzą).

  6. #266
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,361

    Domyślnie

    A czarna deska/boczki ale z taką delikatną czerwoną nitką nie powinna się fajnie komponować do czerwonych foteli? Zdaje się, że była taka opcja (kiedyś)?

  7. #267
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Tonale'23, Spider V6'99
    Postów
    10,199

    Domyślnie

    Teraz w tributo italiano sle masz czarne skory(choc tez z czerwona nicia i pod warstwa skory czerwona tkanina ktora troche przeswieca przez dziurki - mam w tonale tylko z alkantara)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2807.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	116.7 KB
ID:	290086

    Zawsze to cos, ale chcialem czereona deske/boczkiktore kiedys mozna bylo brac do alkantary chocby w q no i standard do czerwonych skor przed 2023
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy a nie indywidualne który nie służy społeczności. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Tematów na nurtujący Was problem szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku - tylko polift z nav ostatnie sztuki i koniec jak się sprzedadzą).

Podobne wątki

  1. [159] Przekładka foteli na elektryczne
    Utworzone przez marek230482 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-07-2022, 09:48
  2. [159] przerobienie foteli manualnych na elektryczne
    Utworzone przez MikeDraven w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-06-2018, 23:11
  3. [Giulietta] Przeróbka foteli ze zwykłych na elektryczne
    Utworzone przez Adrianek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-05-2016, 21:20
  4. Zamiana foteli na elektryczne
    Utworzone przez Patryk LBN w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-08-2015, 23:27
  5. [Giulietta] Schematy elektryczne do grzanych foteli
    Utworzone przez freeco w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 05:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory