Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: Nie działają czujniki parkowania

  1. #41
    Użytkownik Rowerzysta Avatar alfik147
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    krakow
    Auto
    pierwsza to 147 105 jts.Alfa romeo GT 1.9 150KM
    Postów
    87

    Domyślnie

    Witam ja mam podobny problem z czujnikam parkowania w swojej GT,od momentu kiedy ja kupiłem był ten problem ,po przekręceniu zapłonu słychać krótkie pik a następnie kilku sekundowy ciagły dżwiek pi, przykładałem ucho do czujników i wszystkie pykają ,zdemontowałem zderzak i po kolei odpinałem czujniki ,cały czas ten sam sygnał ,odpiąłem całkowicie czujniki czyli wszystkie wtyczki , i nadal ten sam dźwięk wydobywa się,nie mam już siły ,a bym zapomniał po podłaczeniu do samochodu do kompa ,system nie widzi czujników . Bardzo proszę o porady gdyż już mi się skończyły pomysły

    - - - Updated - - -

    Witam ja mam podobny problem z czujnikam parkowania w swojej GT,od momentu kiedy ja kupiłem był ten problem ,po przekręceniu zapłonu słychać krótkie pik a następnie kilku sekundowy ciagły dżwiek pi, przykładałem ucho do czujników i wszystkie pykają ,zdemontowałem zderzak i po kolei odpinałem czujniki ,cały czas ten sam sygnał ,odpiąłem całkowicie czujniki czyli wszystkie wtyczki , i nadal ten sam dźwięk wydobywa się,nie mam już siły ,a bym zapomniał po podłaczeniu do samochodu do kompa ,system nie widzi czujników . Bardzo proszę o porady gdyż już mi się skończyły pomysły

  2. #42
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Polini
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GT 1.9 JTD
    Postów
    18

    Domyślnie

    Koledzy mam dosyć dziwny problem - przestały mi działać środkowe czujniki, tzn. jak przysuwam do nich ucho to słychać jak cykają, ale z głośnika nie słychać piszczenia. Boczne działają bez problemu. Zdejmowałem rejestracje co oczywiście nic nie dało.
    Zastanawiam się czy problem nie leży w wilgoci która się do nich dostała - od dwóch miesięcy na zmianę pada deszcz a później temperatura spada poniżej 0.
    Co zrobić z tym problemem? Gdzie znajduje się sterownik?

    Pozdrawiam!

  3. #43
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    GS
    Auto
    GT 1.9JTDm
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja mam podobny problem z czujnikami - po wrzuceniu wstecznego piszcza ciągle jednostajnym dźwiękiem nie zmieniając w ogole czestotliwości. Macie jakieś sugestie?

    PS
    Jak zdemontować tylni zderzak? Szukałem na forum, ale bez skutku - zdjęcia wygasły.

  4. #44
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar czanket
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Łódż
    Auto
    alfa romeo 147 1,9 JTD 16v M-JET 140 KM
    Postów
    30

    Domyślnie Nie działa czujnik cofania

    Witam.Mam problem z czujnikiem cofania w mojej Alfie 166,nagle przestał działać. Czujniki nie cykaja,lampy się palą a wyswietlacz nie wydaje żadnych dźwięków ani nie wyswietla odległości. Nie wiem gdzie są bezpieczniki ani gdzie centralka. Proszę o pomoc.Alfa 166 przed liftem.

  5. #45
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2013
    Auto
    w planach
    Postów
    6

    Domyślnie

    Po 9 latach odkopuję
    Po wbiciu wstecznego słychać długi sygnał przez 2-3sekundy po czym czujniki nie działają. Zbliżając się do przeszkody nie wydają żadnych dźwięków.
    Czy ktoś podpowie rozwiązanie w takim przypadku?

Podobne wątki

  1. [Giulietta] czujniki parkowania
    Utworzone przez cyrix w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-11-2015, 13:03
  2. Nie działają czujniki parkowania
    Utworzone przez jacek83 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-09-2015, 17:17
  3. Czujniki parkowania w 147
    Utworzone przez krzymax w dziale 147
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-01-2015, 18:39
  4. [159] Czujniki parkowania przód nie działają? Nie zakodowane?
    Utworzone przez radial w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 13:06
  5. czujniki parkowania.
    Utworzone przez grzegorz041983 w dziale GT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 08:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory