Rezultat wyszukiwania

  1. L

    [Giulietta] kierownica z Veloce do wersji z przed liftu

    Witam, mam pytanie czy da radę przełożyć kierownice z wersji veloce do wersji z 2010 roku bez przycisków ? Czy przyciski będą działać ? Czy poduszka z oryginalnej będzie pasować ? Poza tematem - zna ktoś kogoś ze Śląska kto przełoży ją w normalnej cenie o ile się da (przy czym nie chciałbym...
  2. L

    [Giulietta] prośba o rozkodowanie VIN

    Witam serdecznie, mam prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc rozkodować VIN: ZAR94000007012626 Najbardziej mi chodzi o wyposażenie (wersję) Za wszelką pomoc bardzo dziękuję...
Amortyzatory
Powrót
Góra