Rezultat wyszukiwania

  1. I

    Obrotomierz Pomocy AR 156

    Witam mam problem, a mianowicie podczas rozbierania obrotomierza wypadł mi taki mosiądzowy półksiężyc i za cholere nie wiem w którym miejscu on ma być.... :/ Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedzi :)
  2. I

    Boczki tył

    Witam. Mam pytanie a konkretnie jak zdemontować tylną tapicerkę aby wymienić głośniki dodam że auto jest 3 drzwiowe Pozdrawiam
  3. I

    Kolektor Ssący

    Witam. Mam pytanie odnośnie kolektora ssącego w Alfie Romeo 147 1.9 jtd 16v a konkretnie na czym poskładać kolektor tzn. tą połówkę kolektora po czyszczeniu czy tam wystarczy silikon? czy powinna być jakaś uszczelka?. Pozdrawiam
Amortyzatory
Powrót
Góra