Ostatnia treść użytkownika Rzodkiewka

  1. R

    [159] Przelanie oleju silnikowego

    Hejka :) Tydzień temu mój chłopak dał mi samochód żebym mu zatankowała i dolała oleju silnikowego. Chciał mi zasugerować jak dolać oleju, ale nie chciałam go słuchać bo uważałam ze to będzie na tyle proste że nie trzeba słuchać wskazówek. Pojechałam na stacje otworzyłam zawór gdzie się wlewa...
Amortyzatory
Powrót
Góra