Irlandia, laczmy sie ::P

Pagoda ładna to wszyscy leżą pod alfami..... i naprawiaja hehe

Sent from my C6603 using Tapatalk 4 Beta
 
Dziś pada to się ktoś odezwał :P
 
Pagoda ładna to wszyscy leżą pod alfami..... i naprawiaja hehe

Sent from my C6603 using Tapatalk 4 Beta
Żebyś wiedział wczoraj rozbierałem cały kokpit bo nawiew mi przestał działać,ale okazało sie że upalił sie lekko czarny przewód przy oporniku wiatraka i kostka była jakas taka luźna noi raz chodził raz nie. Jutro sie biore za EGR - co prawda nie mam żadnych problemów z autem zaraz o kupnie go sprawdzałem i jestem ciekaw w jakim jest stanie a nie jest zaslepiony :) W sierpniu wywale DPF-a i EGR i poleci mocniejszy program :)
 
To trochę miałeś roboty. Możesz próbować wgrać jakiś program z tych co są dostępne na forum za free chociaż nie ma o nich.dobrego.zdania. Ja też myślałem o zrobieniu chipa ale żeby to miało ręce i nogi to wypadało by wydech zrobić najpierw. Wcześniej pojechać na hamowanie i sprawdzić ile konkretnie mocy było a ile jest po chipe. Pablo.chyba wklejal tutaj link do warsztatu który robi chipy i ma hamownie.

Sent from my C6603 using Tapatalk 4 Beta
 
Z tea dużo się nie wyciągnie ale te 15 koników da radę i będzie w miarę bezpiecznie. Ale to na pewno nie teraz może w przyszłości jeśli dalej będę miał alfe.

Sent from my C6603 using Tapatalk 4 Beta
 
A ty konrad nie szukasz czasem jakiejś belli ? Chętnie oddam w dobre ręce :D

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
 
No i poszła piękna za marne grosze :/ będę musiał znaleźć nastepczynię :P

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
 
ja jeszcze niestety nie szukam bo jeszcze jestem na minusie i dopiero sie wspinam do góry powoli
ale z czasem jakieś "bydle" ze stajni AR napewno będzie
myśle ze pewnie 159 albo 147po FL z 1.9
bo TS'a w zyciu juz nie wezmę a jakbym V6 wział to mi dowalą masakryczne ubezpieczenie bo nie mam zniżek
o 1.9 też będzie sporo ale jakoś to przyjmę :)
 
Do irlandczyka, też z Ballincollig, wyjeżdżam w poniedziałek :P, już jestem w kontakcie z chłopakami z forum w szwecji :D samochód chyba bd kupował w pl bo szwecja akceptuje polskie oc :D

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
 
Do irlandczyka, też z Ballincollig, wyjeżdżam w poniedziałek :P, już jestem w kontakcie z chłopakami z forum w szwecji :D samochód chyba bd kupował w pl bo szwecja akceptuje polskie oc :D
pięk
Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Masz juz jakąś prace nagraną w SE byłem swego czasu 2 miechy w Hoganas Szwecja to piękny kraj :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra