Najlepiej pojedź ze starą oprawką do dobrego sklepu motoryzacyjnego i tam powinni Ci bez problemu dobrać. Ja tyle szczęścia nie miałem, bo w moim przypadku oprawki dobrane przez sprzedawcę nie pasowały. Z tym "rzeźbieniem" nie ma się czego bać. Wystarczy na prawdę niewielka ilość zdolności manualnych.
feecle: To jest żarówka T5 o oznaczeniu Bx8.4d. Ja kupowałem gotową oprawkę z diodą led SMD, tak żeby świeciło mi na biało. Trudno je dostać. Ja kupowałem w
Sklep Led - oświetlenie samochodowe Alfa Romeo
Ale widzę że w sklepie internetowym ich nie ma. Może jeszcze w sklepie stacjonarnym mają.
Witam,
prosze o poradeczy te będą pasowały
http://allegro.pl/zarowki-deski-rozd...761129678.html
http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarow...KolorBialy/300
Pzdr
Coś takiego... Nie lepiej wymienić same żarówki?
Coś takiego.. Nie pasuje?
Nie wiem czy lepiej, póki co znalazłem to, ktoś ma jakieś opcje inne
pzdr
ja wymieniałem same żarówki po prostu wyjmowałem stare przepalone żarówki z oprawek ,pojechałem na stacje kupiłem identyczne wsadziłem podłączyłem i do teraz skopuj mam
Dzięki, Rozumiem ze żarowki jak napisane powyżej: T5 o oznaczeniu Bx8.4d pzdr
Moim zdaniem - najlepiej wyciągnij sobie zegary i jedź z tym do najbliższego motoryzacyjnego. U mnie żarówki z oprawkami były nieznacznie droższe, tyle że sprzedawca akurat nie miał takich jak potrzebowałem (wizualnie były podobne, ale w zegary wejść nie chciało). Jak nie - kupujesz żarówki T5, i robisz to takim sposobem jak pisałem w dziale "Zrób to sam". W sumie nic trudnego, przejeździło już pół roku, i działa wszystko do dnia dzisiejszego.